Відбувся відкритий захист програм, розроблених громадськими організаціями ветеранів

• 20.02.2020

18 лютого о 15.00 в к. 109 адмінбудинку рад відбувся ІІ етап конкурсу (відкритий захист) із визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету.

Члени конкурсної комісії та громадські активісти міста мали змогу заслухати презентації проектів громадських організацій ветеранів, а саме:

-Фастівська міська організація інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій «Фастів – місто воїнської слави»;

-Фастівська станиця Братства ветеранів Української Повстанської Армії «Підготовка та проведення громадських заходів для висвітлення ролі і значення боротьби за незалежність України серед громадськості Фастівщини та інших місць з просвітницькою та виховною метою»;

-Фастівська міська організація ветеранів України «Єднання заради спілкування ветеранів війни та праці»;

-ГО «Фастівський козацький курінь Українського козацтва» під назвою «Українське козацтво: від історичних джерел до єднання поколінь у боротьбі за державну незалежність».

Представники громадських організацій ветеранів презентували свої проекти, обґрунтовували  кошториси, відповідали на запитання членів конкурсної  комісії та громадських активістів.

ІІІ етап конкурсу відбудеться 24.02.2020 р. о 15.00, к.109.

На третьому етапі конкурсу члени конкурсної комісії шляхом виставлення балів від 0 до 5 індивідуально оцінюють конкурсні пропозиції за такими критеріями:

-відповідність програми (проекту, заходу) її (його) меті;

-реалістичність досягнення і значущість очікуваних результатів та результативних показників виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);

-очікувана ефективність використання коштів міського (співвідношення кошторису витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), та очікуваних результатів виконання (реалізації) програми (проекту, заходу));

-рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення, необхідного для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), досвід провадження діяльності у відповідній сфері.