Відбувся щорічний виїзний консультативний прийом лікарів Київської обласної дитячої лікарні

• 17.08.2022

17 серпня у Фастові відбувся щорічний виїзний консультативний прийом лікарів Київської обласної дитячої лікарні у співпраці з фондом ЮНІСЕФ.

У Педіатричному відділенні амбулаторії загальної практики сімейної медицини Фастівського ЦПМСД відбулися огляди маленьких пацієнтів, котрі перебувають у диспансерній групі.

До складу виїзної бригади увійшли: хірург, офтальмолог, невролог та ортопед-травматолог. Всього було оглянуто 71 дитину.

Пацієнтам були надані кваліфіковані консультації та рекомендації щодо подальшого лікування.

Адміністрація КНП ФМР Фастівський МЦПМСД  та виконавчий комітет міської ради вдячні за підтримку дитячого населення громади, за можливість отримати спеціалізовану допомогу не покидаючи Фастів.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.