Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Перший день жовтня нагадав про справжню осінь. Але педагогів Фастова сьогодні зігрівали теплі, щирі слова вдячності за сумлінну працю, які лунали не лише в стінах навчальних закладів, а й у затишній великій залі міського Палацу культури. Тут, де з нагоди Дня працівників освіти, який відзначається в першу неділю жовтня і символізує всенародну любов та повагу до праці Вчителя, Педагога, Наставника, відбулися урочистості та святковий концерт, на яких вітали освітян.

У залі панувала урочиста святкова атмосфера. У ході свята вшанували досвідчених вчителів, заслужені самовідданою працею нагороди отримали ті, хто допомагав вихованцям здобути високі результати у навчанні та спорті, інтелектуальних та творчих конкурсах. Теплі привітання та щирі побажання працівникам освіти міста адресували Фастівський міський голова Михайло Нетяжук та голова міськрайонної профспілки працівників  освіти і науки Надія Стусенко. Багато теплих слів підтримки та подяки висловила своїм колегам начальник управління освіти Наталія Єриш.  Педагогам Фастова зичили міцного здоров’я, віри у свої сили, творчого неспокою, вагомих здобутків у повсякденній праці, вдячних і талановитих вихованців, родинного щастя і добра на довгі роки.