Відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

• 05.11.2021

Традиційно у першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Представники соціальної сфери відрізняються наполегливою працею та теплом сердець, яке вони дарують людям.

З вітальним словом виступив голова Фастівської міської територіальної громади Михайло Нетяжук, який зазначив, що прагнення допомогти кожному в непростих життєвих ситуаціях є характерною професійною рисою людей, які працюють у даній сфері.

Кращих представників професії було відзначено грамотами виконавчого комітету Фастівської міської ради та департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації  за сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята.

Святкову програму для усіх присутніх подарували учасниці ансамблю народного хору «Дзвінкова криниця» під керівництвом Лілії Максюк.