Відбулося засідання спеціальної комісії із запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників

• 20.01.2022

19  січня     2022 року, під головуванням першого заступника міського голови Олени Зикової , відбулося засідання спеціальної комісії із запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.

Участь в засіданні комісії  взяли: начальник відділу з питань праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Юрій Болілий, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Київській обл. Вікторія Шандурська, директор Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Вікторія Барабаш, начальник управління економіки та міжнародного співробітництва виконавчого комітету Фастівської міської ради Наталія Форосенко, начальник юридичного управління виконавчого комітету Фастівської міської ради Анна Мельниченко, головний спеціаліст фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради Ганна Зозуля, голова ліквідаційної комісії ДП « Фастівське лісове господарство» Вадим Гринчій та голова профспілкової організація Наталія Тисьминецька.

На засіданні комісії,  було розглянуто питання про заплановане масове    вивільнення працівників ДП « Фастівське лісове господарство».

За поясненнями голови ліквідаційної комісії,    ДП  « Фастівське лісове господарство» ліквідується  в зв’язку реформуванням лісової галузі країни. Зокрема, на території Київської області  проводиться робота з укрупнення лісгоспів. В зв’язку з цим декілька лісгоспів об’єднуються в один.

Що стосується працівників  ДП « Фастівське лісове господарство» то тут скороченню підлягає адміністративно – управлінський персонал.  Основна маса працівників підприємства  залишається на роботі  і   працевлаштована в     ДП  « Білоцерківське лісове господарство».

За результатами розгляду,  комісією було прийнято ряд рішень та надано ряд конкретних доручень.

Зокрема, рекомендовано голові  ліквідаційної комісії ДП « Фастівське лісове господарство»,  вивільнення працівників провести в суворій відповідності  до норм чинного законодавства України, забезпечивши виплату всіх необхідних коштів працівникам, що скорочуються  в день звільнення та рекомендовано  Фастівській  міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості, провести на території підприємства з вивільнюваними працівниками відповідний семінар,  ознайомити працівників, що підпадають під скорочення  з вільними вакансіями та  забезпечити їх подальше працевлаштування.

Інф. УСЗН виконавчого

комітету   Фастівської