Відбулося засідання міської постійної комісії з питань ТЕБ та НС

20 січня відбулося позачергове засідання міської постійної комісії з питань ТЕБ та НС виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Одним з основних питань було підведення підсумків роботи міської територіальної комісії з питань ТЕБ та НС за 2021 рік.

Далі йшла мова про протиепідемічний стан на території Фастівської МТГ, пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом  SARS-CoV-2.

Також були обговорені заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах громади.

Ще, у 2022 році будуть проведені обстеження медичних та косметологічних кабінетів з метою запобігання розповсюдженню вірусного гепатиту на території Фастівської МТГ.

На завершення засідання, йшла мова про організацію укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту.