Відбулося засідання колегії  Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

• 21.01.2022

Сьогодні відбулося засідання колегії  Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області  під керівництвом начальника Головного управління Василя Фатхутдінова.

Під час зустрічі йшла мова про підсумки роботи за 2021 рік, щодо реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення, виконання бюджету та завдань, покладених на управління.

У засіданні взяли участь заступник Голови правління Пенсійного фонду України  Ірина Ковпашко, заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова, заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов.

До обговорення долучилася і перший заступник міського голови Фастівської міської ради Олена Зикова.

В рамках заходу відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та відвідини музею-вагону злуки УНР та ЗУНР.