Відбулося засідання Громадської ради

• 14.12.2020

Кодекс мешканця Фастівської громади, Кодекс депутатської етики, бюджет громади на 2021 рік, створення у Фастові притулку для собак – ці питання розглядалися сьогодні під час засідання Громадської ради.

Долучилася до засідання громадської ради Світлана Грищенко (Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи).

Так, членами Громадської ради було детально обговорено Кодекс мешканця громади, з ініціативою створення якого вийшла молодь міста, а також Кодекс депутатської етики. Варто зазначити, що дані документи опрацьовувалися спільно із представниками Конгресу.

Кодекс фастівчанина

Кодекс етики депутата Фастів

Мова йшла про створення у місті притулку. Так, на звернення міського голови Михайла Нетяжука до громадських організацій із пропозицією тісної співпраці з міськрадою у даному питанні відреагували кілька ГО та місцевих активістів.

Насамкінець, голова Громадської ради Юлія Шпакович повідомила, що складає повноваження, адже має представницький мандат у депутатському корпусі. Відтепер Громадську раду міста очолюватимуть заступники Юлії Михайлівни – Ольга Новіцька та Володимир Гортовлюк. Із заявою про складання повноважень виступив також і Юрій Гутевич, який є депутатом районної ради.