Відбулося відкриття відділення екстреної медичної допомоги

• 01.12.2021

Сьогодні в рамках програми Президента України та проекту «Велике будівництво» відбулося відкриття відділення екстреної медичної допомоги у Фастівській громаді.

Відділення екстреної медичної допомоги – це трансформація Фастівської центральної районної лікарні у багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування, де  створені якісні умови для пацієнтів та медичних працівників.

З вітальним словом виступили Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, народний депутат України Олег Дунда та міський голова Михайло Нетяжук.

Попереду чекає велика та кропітка робота, яка вимагає об’єднання зусиль, високого професіоналізму та великої відповідальності за здоров’я і життя жителів Фастівської громади.

Тож бажаємо колективу Фастівської Центральної районної лікарні міцного здоров’я та наснаги у щоденній важливій та нелегкій роботі.

Вітаємо громаду з відкриттям відділення екстреної медичної допомоги!