Відбулося урочисте вшанування працівників дошкільної освіти

• 22.09.2022

Всеукраїнський день дошкілля –це ще одна нагода сказати добрі слова на адресу тих, хто навіть в умовах воєнного стану продовжує освітній процес для найменших мешканців громади. Хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує і навчає життєвої мудрості.

Напередодні свята відбулося урочисте вшанування працівників дошкільної освіти.

З вітальними словами виступили міський голова Михайло Нетяжук та начальник управління освіти Наталія Єриш.

Кращі педагоги-дошкільники були нагороджені подяками за сумлінну виконання службових обов’язків,  вагомий особистий внесок у навчання та виховання підростаючого покоління.

Дякуємо за вашу працю, за терпіння до усіх малих бешкетників, мудрість, креативні знахідки та творчість. Зичимо міцного здоров’я, мирного неба, сил та наснаги у вихованні підростаючого покоління. Успіхів Вам у всіх починаннях!