Відбулося урочисте нагородження переможців художнього конкурсу за мотивами творів Шевченка

Цього дня, 9 березня, у 1814 році з’явився на світ визначний поет, класик української літератури, мислитель, художник Тарас Григорович Шевченко. Сьогодні Україна відзначає 207-річчя від дня народження письменника.

Будучи людиною універсальних обдарувань та інтересів, Шевченко залишив по собі величезну творчу спадщину. Для її шанувальників початок весни – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

Знайомлячись з образотворчими роботами учнівської молоді Фастівської ОТГ, виставленими в ці дні у краєзнавчому музеї, приємно усвідомлювати, що творчість Великого Кобзаря для неї залишається актуальною і надихаючою на втілення високохудожніх малюнків та картин. Сьогодні відбулося урочисте нагородження переможців художнього конкурсу за мотивами творів Шевченка, ініціатором якого став колектив музею. Як зазначали організатори, перед ними постало складне завдання – визначити серед кращих творів  – авторів найкращих, найбільш змістовних, яскравих, тематично актуальних,  автентичних за ідеєю та художнім втіленням  малюнків. Теплі слова подяки прозвучали на адресу учасників конкурсу з вуст заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Жанни Швидкої.

У своїх вікових категоріях переможцями визначено Мирославу Альохіну з Фастівської ЗОШ № 1, Марію Марінину,  ученицю Борівської школи мистецтв, та Максима Покропивного, який представляв студію «Колорит».