Відбулося чергове засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

14 травня 2019 року під головуванням першого заступника міського голови О.Б. Зикової відбулося чергове засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, утвореної на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 року №284, за участю начальника Фастівської ДПІ Васильківського управління ГУ ДФС у Київській області О.Г. Міщенка та представника Фастівської місцевої прокуратури А.В. Лук’янчука.

На засідання вказаної комісії були запрошені землекористувачі, що ухиляються від сплати податків до місцевого бюджету та використовують земельні ділянки без належно оформленого землекористування. Землекористувачам, що з’явилися на засідання комісії, було роз’яснено необхідність оформлення земельних ділянок, що перебувають у їх користуванні, та сплати податків до місцевого бюджету (плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) в повному обсязі.

Також повідомлено, що у разі ігнорування землекористувачами вказаних вимог, за сприяння Фастівської місцевої прокуратури у судовому порядку будуть стягнені збитки, а саме безпідставно збережені кошти у вигляді не сплаченої орендної плати за користування земельною ділянкою.

Землекористувачу, що не з’явився на засідання вказаної вище комісії, а саме гр. Скребцю А.К. виконавчим комітетом Фастівської міської ради буде направлено акт про стягнення до місцевого бюджету безпідставно збережених коштів у розмірі несплаченої орендної плати за користування земельною ділянкою площею 0,3750 га в м. Фастів по пров. Дачний, 12 під існуючим об’єктом нерухомого майна. Та повідомлено, що у разі несплати протягом місяця вказаної в акті суми, матеріали будуть передані до правоохоронних органів та до суду.

Стосовно земельної ділянки в м. Фастів по вул. Фомічова орієнтовною площею 0,60 га, на якій розташований склад мінеральних добрив, було вирішено здійснити обстеження з виїздом на місце.

Тобто, робота з приводу стимулювання землекористувачів в оформленні землі в межах міста Фастова та справляння плати за землю триває.