Відбулася координаційна нарада щодо захисту людей літнього віку

Кожна людина, незалежно від віку, має право на безпечне існування. Однак найбільшого захисту потребують, все ж, діти та люди старшого віку.

Про запобігання порушень щодо людей поважного віку, надання їм соціальної допомоги, здійснення патронажу та забезпечення їх безпеки сьогодні говорили під час координаційної наради.

Разом із заступником відділу превенції Фастівського районного управління поліції Тарасом Сколотою вищезазначені питання обговорили заступниця міського голови з гуманітарних питань Жанна Швидка, представники управління соціального захисту, Територіального центру, який опікується одинокими громадянами літнього віку, інших структурних підрозділів виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Під час наради було налагоджено канали зв’язку та відпрацьовано план співпраці органів міської влади та поліції.