В Унаві купатися не рекомендується

• 30.05.2023

Фахівцями Фастівської районної філії ДУ «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» було здійснено моніторингові лабораторні дослідження на мікробіологічні та санітарно-хімічні показники води річці Унава в межах місць масового відпочинку населення (рекреаційні зони №1 та №2).

Встановлено, що вода р. Унава в межах обох рекреаційних зон за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками не відповідає вимогам стандарту для рекреаційного використання. Дослідження здійснювалися за мікробіологічними (індекс лактозо-позитивних мікроорганізмів)  та санітарно-хімічними (біологічне споживання кисню) показниками.

Відповідно до показників, вода в Унаві не може бути рекомендована для купання.

Фастівська районна філія ДУ «Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»