Увага!Реорганізація Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради “Фастівський  Центр первинної медико-санітарної допомоги “

• 24.09.2021

Відповідно до рішення Фастівської міської ради від 16.09.2021 року № 16-ХІ-VIIІ «Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради “Фастівський  Центр первинної медико-санітарної допомоги ” шляхом приєднання до Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради “Фастівський міський  Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги “» припиняє свою діяльність  Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради “Фастівський  Центр первинної медико-санітарної допомоги ” (місцезнаходження: 08500, Київська область, м.Фастів,   вул. Л.Толстого, 28, код ЄДРПОУ 38036489) внаслідок реорганізації  його шляхом приєднання до Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради “Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги ” (місцезнаходження: 08500, Київська область, м.Фастів, вул. Київська, 57,  код ЄДРПОУ 01107935).

Заяви кредиторів приймаються у письмовому вигляді протягом двох місяців   з дня внесення до Єдиного державного реєстру інформації щодо припинення юридичної особи – Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» за адресою: 08500, Київська область, м.Фастів,   вул. Л.Толстого, 28, fastivcpmsd@ukr.net або  08500, Київська область, м.Фастів,  пл..Соборна,1,  info_fastiv-rada@ukr.net.

Телефон для довідок – (04565)60161.