Усні роз’яснення і конкретні доручення

12 червня міський голова М. Нетяжук провів черговий прийом громадян. З питаннями, вирішення яких, на думку фастівчан, вимагає втручання міської влади, звернулося 16 осіб.

На чотири звернення було надано усні роз’яснення. А ось більшість, що потребують детального розгляду і опрацювання, взято на контроль і передано на розгляд відповідним службам. Приміром, комунальники мусять у стислі терміни вивчити технічні можливості ремонту даху в будинку №3 по вулиці Строкова та розглянути скаргу на сусідів, яка надійшла від мешканки одного з будинків, що на вулиці С. Палія.

Низка питання після прийому передана для вирішення працівникам міської архітектури та капітального будівництва. До своїх поточних справ вони додадуть опрацювання заяви представниці вулиці Г. Танкістів, 1 щодо неякісного ремонту підвалу, затоплення квартири та розміщення голуб’ятні на даху будинку. Також муситимуть проконсультувати громадянина щодо отримання дозволу на будівництво гаража та обстежити одну з квартир на вулиці Гагаріна, 4, аби зафіксувати факти плісняви і руйнування конструкції будівлі.  В межах своєї компетенції, за дорученням міського очільника, буде розглянуто вимоги фастівчан щодо перенесення зупинки по вулиці Незалежності, знесення торгівельного павільйону  по вулиці Шевченка, 12, демонтажу торговельного кіоску на вулиці Житомирській.