Урочистості з Дня народження Варвари Ханенко

• 10.08.2022
💐Сьогодні виповнюється 170 років з Дня народження відомої меценатки, видатної української благодійці Варвари Ханенко.
🔷Меморіальні заходи відбулися в Оленівці, у сквері, названому на честь Варвари Ніколівни.
🕯Розпочалися урочистості з хвилини мовчання, адже ювілейну дату цьогоріч відзначаємо в складний час-наші співітчизники боронять кордони України від рашистів.
З вітальним словом виступив голова Фастівської громади Михайло Нетяжук та побажав усім присутнім мирного неба та Перемоги.
💸Для гостей працював благодійний виставковий ярмарок робіт митців школи народної майстерності, центру позашкільної роботи, станції юних натуралістів та Борівської школи мистецтв.
👉Підтримувати мистецтво, як і армію під час війни надважливо, тому кошти, вилучені за продаж виробів, будуть передані на потреби ЗСУ.
👧👦Паралельно з концертною програмою молодь брала участь у художньому пленері “Україна. Відродження”.
😊Усе життя Варвара Ханенко робила українське мистецтво сучасним та модним. Сьогодні ми продовжуємо її славні традиції.