У с.Велика Офірна освятили новий храм

• 19.11.2021

Сьогодні, 19 листопада, ще один храм відкрив свої двері для прихожан Фастівської міської територіальної громади – відбулося урочисте освячення новозбудованої церкви Архистратига Михаїла. Церемонію о свячення храму провів Митрополит Київський і всієї України, предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній, який також провів першу Божественну літургію та церемонію причастя для діток.

Символічним є те, що освячення відбулося напередодні храмового свята, яке у Офірні відзначають 21 листопада, у День Святого Архистратига Михаїла

Участь у події взяли міський голова Михайло Нетяжук, начальник управління Андрій Снігур, керівники Фастівського району Віктор Веремейчик та Віктор Тюрін, представники духовенства, громадськості .

До сьогодні у селі діяла церква Архистратига Михаїла, яка була освячена 1908 року. Вона і надалі продовжуватиме функціонувати.