У міському Палаці культури відбувається міжрегіональна культурологічна конференція «ПРОСТІР — країна єдиних цінностей»

У Фастові сьогодні непересічна подія загальнодержавного значення. У міському Палаці культури відбувається міжрегіональна культурологічна конференція «ПРОСТІР — країна єдиних цінностей». Захід проводиться за ініціативи та підтримки Міністерства культури та інформаційної політики. Конференція проходить в колаборації з міжнародним мультидисциплiнарним фестивалем сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST.

Закономірно і символічно, що ця подія сталась саме у Фастові, адже наша місто історично вважається «містом єднання». А головна ціль форуму відшукати шляхи розвитку культури та об’єднання країни за допомогою нових культурних проектів. У конференції беруть участь Фастівський міський голова М. Нетяжук  та інші представники органів влади, вчені-культурологи, експерти, представники громадських організацій та іноземних культурних інституцій.

Про те, що вдалося зробити за 100 днів, планами щодо розбудови культурної інфраструктури, думками як культура з’єднує між собою регіони поділився міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Також сьогодні пройдуть три панельні дискусії, виступи спікерів та презентації. Після нетворкінгу  учасників заходу та фастівчан порадує своїм виступом легендарний гурт ДахаБраха, що вже 15 років є неформальним культурним послом України в усьому світі.

Конференція триватиме два дні, її трансляція здійснюється онлайн.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ