У костелі Воздвиження Св. Хреста відбувся концерт класичної музики

• 14.05.2021

Сьогодні в Фастові з нагоди відзначення у місті Дня Європи відбувся концерт класично-духовної музики українських та європейських композиторів. Вже традиційно, гостинно у цей день приймав усіх любителів високого мистецтва костел Воздвиження Св.Хреста та настоятель Михайло Романів.

Серед гостей – голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, народний депутат України Олег Дунда, голова Фастівської міської територіальної громади Михайло Нетяжук та секретар міської ради Людмила Рудяк.

Захоплюючі та водночас хвилюючі концертні номери гостям свята дарували хор вихованців Дитячої музичної школи, хор викладачів музичної школи «Елегія», солісти Олег Федорук, Соломія Наливайко, Діана Кузнєцова, Олександра Гречіна, Ярослав Булгаков, Тимофій та Ростислав Гречухи, Юліанна Задонська, Ярослава Швець, Іван Боржимський,Таїсія Головко, ансамбль «Trio girls» та тріо акордеоністів.

Людмила Рудяк привітала громаду зі святом, подякувала всім учасникам заходу та зазначила, що саме музика здатна згуртовувати світ, а це так символічно саме у День Європи.

Традиційно, завершив захід хор викладачів  піснею «Молитва за Україну».