У громаді відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи

• 21.11.2021

Українці – вільні люди. Бо мають гідність. А відтак і свободу!

Сьогодні, у День Гідності та Свободи, у Фастівській громаді відбулись пам’ятні заходи, під час яких вшанували Героїв Небесної Сотні та захисників, які загинули в боротьбі за незалежність України.

Щоб віддати шану Андрію Саєнку, фастівчанину, Герою Небесної Сотні, а також усім, хто віддав свої життя за свободу України, вшанувати мужність, героїзм та незламне прагнення українського народу до побудови сильної незалежної демократичної держави  фастівчани зібралися біля пам’ятника Андрію Саєнку.

Пам’ятні заходи розпочались хвилиною мовчання за загиблими. До присутніх звернулися міський голова Михайло Нетяжук та активістка Майдану Галина Ковальчук. Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника.

Пам’ятні заходи завершилися на Інтернаціональному кладовищі,  де поминальну літургію за загиблими бійцями відслужили панотці міста.

Вічна пам’ять героям!

Слава Україні!

*Зважаючи на червоний рівень епіднебезпеки та ще досить високий рівень захворюваності у громаді, пам’ятні заходи проведено відповідно до вимог адаптивного карантину