У Фастові запрацював Центр комунікації з медичних питань

Прийматиме дзвінки Центр комунікації

з 07:00 до 20:00 по буднях

з 07:00 до 14:00 у сб та нд

Відповідно до причини звернення,  клієнту надаватиметься інформація щодо наявності медичних та інших послуг і умов їх отримання, графіки прийому та відсутності лікарів, роботи лабораторії, інших структурних підрозділів, наявність та умови отримання медичних послуг, правила та варіанти запису на прийом до лікаря.

Запис до терапевтів, сімейних лікарів та вузькопрофільних спеціалістів буде здійснюватися як за допомогою операторів Центру комунікації, так і через Медпортал.

Очолює Центр лікар зі стажем Ольга Новицька

Поки колл-центр працюватиме, паралельно використовуючи наявні реєстратури, однак через певний час реєстратури прийом дзвінків не здійснюватимуть.

Інформаційно

Минулого року рішенням сесії Фастівської міської ради було створено Комунальний заклад Фастівської міської ради «Фастівський центр комунікації з медичних  питань». Учора було підписано договір про співпрацю Центру комунікації з закладами медичної сфери Фастова.