У Фастові з’явився скейт-парк

• 01.10.2022

Яскраві мурали, скейт-парк та облаштована територія поряд

Чудовий подарунок місту у співпраці з відділом фізичної культури та спорту і Молодіжною радою Фастова зробила корпорація «Біосфера» з нагоди 25-річного ювілею!

Цікаво, що даний скейт-парк (простішого рівня складності) – це лише перший крок у розвитку цього виду спорту. В планах  відкрити у Фастові відповідну секцію з регулярним тренуванням дітей. Щоб фастівчани своїми здобутками та перемогами підкорили ще одну спортивну галузь. А вже пізніше, коли в тому стане справді потреба, корпорація «Біосфера» у співпраці з містянами пообіцяла попрацювати над розширенням тренувальної бази.

На заклик міського голови Михайла Нетяжука вправно тренуватися, дотримуючись правил безпеки, відгукнулися усі діти, пообіцявши подбати про засоби захисту, необхідні на цьому полі. Підтримали і голову Молодіжної ради м.Фастова Богдана Пасічника, запевнивши, що бережно ставитимуться до тренувального поля.

Ну і, звичайно ж, неодноразово дякували представнику корпорації «Біосфера» Олегу Лозовому за такий чудовий подарунок.

Не залишилися без подяк і самі фастівчани – ті, хто відгукнувся на прохання Молодіжної ради долучитися до облаштування території біля скейт-парку. Людей зійшлося досить багато. Досить довготривалі і нелегкі роботи було зроблено за одну годину!

Важливо! Усі, хто відвідує скейт-парк зобов’язані ознайомитися із правилами поведінки на цій території та подбати про засоби особистої безпеки.

Вже після завершення церемонії відкриття дітям запропонували розмалювати банер – до цього заняття юні фастівчани охоче долучилися!