У Фастові вручили нагороди за підсумками літературної премії В.Портяка

• 01.12.2022

Сьогодні у Фастові під час панельної дискусії «Національна ідея – відбудова України» відбулася церемонія підбиття підсумків  Міжнародної літературної премії короткої прози імені Василя Портяка. Під час якої було вручено нагороду – медаль – переможиці Надії Гармазій. На жаль, в умовах сьогодення медаль пані Надія отримала віртуально. Однак за першої ж нагоди нагорода дістанеться своєї власниці.

Цього року журі, а це 9 осіб, працювали майже із 40 новелами, які надіслали митці. Традиційно, було відібрано 15 переможців. Воєнний стан в країні не дав можливості провести церемонію вручення нагород вчасно – до Дня народження Василя Портяка, в березні. Тому зроблено це було саме сьогодні.

Зараз, попри війну, триває прийом творів на здобуття Міжнародної літературної премії короткої прози імені Василя Портяка. Твори приймаються до 31 грудня включно.