У Фастові відкрито картинну галерею

Сьогодні Палац культури вітав поціновувачів мистецтва на визначній події у житті нашої громади.

Попри воєнний стан та постійні ракетні обстріли з боку ворога, фастівчани прагнуть до культурного розвитку. Однією з складових цього розвитку стало відкриття Фастівської картинної галереї.

Засновник галереї – заслужений художник України Анатолій Марчук.

До перегляду відвідувачів представлені  твори українських художників, частина з яких була створена під час першого професійного мистецького пленеру «Фастів живописний» у 2022 році.

У картинах відчувається індивідуальність кожного митця, його власне бачення світу. Усі полотна наповнені повітрям, світлом та душевним теплом.

Віднині, фастівчани та гості громади матимуть змогу приходити до Палацу аби отримати естетичну насолоду від споглядання витворів мистецтва.

Локація: Фастівський міський Палац культури, хол III поверху

ВХІД ВІЛЬНИЙ