У Фастові відбувся тренінг «Волонтерство: від теорії до дії»

• 05.12.2019

Цікавий факт: кожна людина хоча б раз у житті була волонтером. Хоча про це може навіть не здогадуватися.

Сьогодні, у Міжнародний день волонтера, про це, а також про волонтерство в цілому говорили під час навчального семінару для волонтерів та активної молоді міста«Волонтерство: від теорії до дії», провела який сертифікований тренер Людмила Петрухан-Щербакова.

Дуже цінною та важливою була теоретична складова – учасники тренінгу дізналися багато корисної інформації про волонтерство, до кінця ж усвідомити «хто такий волонтер» дали змогу практичні вправи.

Дякуємо учнівському самоврядуванню та окремим небайдужим громадянам за цікавість до даного тренінгу, а також за прагнення працювати для своєї громади. А тепер гайда від теорії до практики