У Фастові відбувся обласний захід – хорова асамблея пам’яті Кирила  Григоровича Стеценка

Хор – це сила кожного голосу в неповторній єдності голосів

Сьогодні до Фастова для участі у хоровій асамблеї пам’яті Кирила  Григоровича Стеценка завітали хорові колективи з усієї Київщини – Білгородки, Бородянки, Білої Церкви, Борисполя, Макарова, Миронівки, Кагарлика, Вишневого, Броварів, Іванкова, Новосілок, Немішаєва, Баришівки

Безліч українських строїв, неймовірної сили голоси та прекрасне виконання – у Фастівському костелі, який радо приймав гостей, сьогодні знову лунала щира українська пісня та лилася красива музика.

Обласний захід відкрила урочиста пісня, духовний гімн українців, «Молитва за Україну» у виконанні хорової капели ім. Павла Чубинського села Велика Олександрівка Пристоличної територіальної громади.

З вітальними словами до присутніх звернулися директорка Департаменту культури та туризму Київської ОВА Анна Куценко, Фастівський міський голова Михайло Нетяжук, директорка музею Кирила Стеценка у Веприку Анастасія Кучер, заслужений  дія мистецтв України, ректор комунального вищого навчального закладу Київської   обласної  ради Академії мистецтв імені Павла Чубинського Василь Романчишин та заслужений працівник культури України, керівник заслуженого народного хору України «Дарничанка» Петро Андрійчук.

Довідково: Кирило Стеценко-протоієрей, український композитор, педагог, хоровий диригент і музично-громадянський діяч. Життєвим кредо для нього стало творення та популяризація української культурно-музичної платформи на основі національних надбань та світової класики. Похований Крили Стеценко у с.Веприк Фастівської громади

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ