У Фастові відбувся медичний форум

• 29.11.2019

Узгоджена позиція міста та району і розвиток медичних закладів міста – ось головне резюме сьогоднішнього медичного форуму з питань майбутнього розвитку медицини Фастівщини на 2020-2021 роки, який відбувся сьогодні у Фастові.

Даний форум став важливим майданчиком спілкування у рамках чергового кроку реформування медичної галузі країни – реформи «вторинки», адже у нашому місті функціонує такий заклад вторинного рівня як Фастівська ЦРЛ.

На форум до Фастова завітали поважні гості, які ділилися цінним досвідом та надавали важливі рекомендації для якісного проходження процедури реформування.

• Наталія Бігарі, депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Київської обласної ради
  • Наталія Лісневська, заступник міністра охорони здоров’я в 2014-2015 рр
  • Алла Кізін, керівник Professional Medical Education
  • Максим Середа, начальник управління охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області
  • Артем Копішинський, представник громадської спілки, яка займається питаннями охорони здоров’я, «Рух Реформ»

Окрім керівництва міста на форумі були присутні керівники районної ради та РДА, головні лікарі міського та районного центрів первинної медичної допомоги, головний лікар Фастівської ЦРЛ, представники медичної громади Фастівщини, депутати міської та районної рад.

Під час форуму було обговорено низку важливих питань. Мова йшла про перспективні напрями розвитку охорони здоров’я України у 2020 році, адже на часі – підписання Фастівською ЦРЛ договору з НСЗУ, без чого заклад не зможе повноцінно функціонувати. «З перших вуст» заслухали інформацію про напрями вторинного та третинного рівнів надання меддопомоги на Київщині – їх можливості у процесі реформування.

Цінною була інформація Максима Середи, адже Полтавщина сьогодні – пілотний проект реформування «вторинки». Представник Кременчуцької міської ради окреслив основні проблеми, з якими можна стикнутися у процесі реформування, а також розповів про важливі особливості даної реформи в дії.

Мова йшла під час форуму про плани та перспективи розвитку Фастівської ЦРЛ. Були заслухані доповіді керівництва району, головного лікаря Фастівської ЦРЛ викликали, головних лікарів первинних закладів міста і району, депутатів.