У Фастові відбувся круглий стіл «Співпраця територіальних громад у напрямку цифровізації та залізничного сполучення»

• 07.09.2021

Сьогодні Фастів став майданчиком, де громади Київщини разом із представниками Київської обласної державної адміністрації і АТ «Укрзалізниця» разом шукали шляхи подальшого розвитку та виходу із складних ситуацій у питаннях транспортного сполучення (в т.ч. і перевезення пасажирів) та цифровізації.

7 вересня у Фастові у рамках Національної платформи єднання України відбувся круглий стіл «Співпраця територіальних громад у напрямку цифровізації та залізничного сполучення», організатором якого є асоціація «Київська агломерація».

До участі у круглому столі долучилися Денис Шугалій, заступник голови Київської ОДА з питань цифровізації, Валерій Костюшко, заступник директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця», представники КМДА та КОДА, голови громад. Модерувала даний захід Інна Скляр, виконавча директорка асоціації «Київська агломерація».

Жваве обговорення викликало ряд питань, що стосувалися Укрзалізниці. Крім того, під час круглого столу також було оголошено, що на базі Фастова планується реалізувати пілотний проект «Цифрова громада», який включає в себе процес цифровізації чи не усіх сфер життєдіяльності громади. Цифрові трансформації охоплять сферу медицини, комунальну сферу, змін зазнає сфера документообігу, далі рухатиметься процес переведення адміністративних послуг в онлайн площину.

Роботи попереду чимало. Напрацьовані під час круглого столу шляхи вирішення зазначених питань дадуть змогу громадам Київщини зробити впевнений крок вперед у напрямку розвитку. Сьогоднішня зустріч дала змогу ще раз впевнитися у тому, що лише разом, за умов об’єднання зусиль усіх структур на різних рівнях, можна досягти бажаних результатів та якісних змін як у кожній окремій громаді, так і в країні.