У Фастові розпочався Європейський тиждень місцевої демократії

• 12.10.2020

Україна – країна Європейська. І не лише за географічним розташуванням. Це сьогодні переконливо довели фастівські школярі, провівши квест-гру «Подорож Європою», головною нагородою якої був спеціально запроваджений Кубок міського голови. Лідери шкільного самоврядування, які є депутатами міської ради учнівського самоврядування, присвятили її Європейському тижню місцевої демократі, який розпочався 12 жовтня. У цій загальноєвропейській добровільній ініціативі наше місто бере участь з моменту її створення – з 2007 року.

Учасників інтелектуальних змагань привітав фастівський міський голова Михайло Нетяжук. Він наголосив: участь молоді  у місцевих справах є  важливим чинником життєздатності демократії в цілому, і  в нашому місті зокрема та закликав молодь прагнути до знань і гарно навчатися, слідувати усім правилам та нормам, прийнятим в сучасному демократичному суспільстві.

Гра дозволила старшокласникам отримати змогу відчути себе повноправними українцями, розширити свій світогляд, більш практично долучитись до європейських надбань, досягнень і цінностей та усвідомити їхнє значення для функціонування в Україні місцевої демократії, частиною якої вони виступають вже зараз, розвиваючи учнівське самоврядування.