У Фастові продовжується роз’яснювальна кампанія з питань дотримання законодавства про працю

• 11.03.2020

В адміністративному приміщенні Фастівської міської ради в рамках виконання   доручення Прем’єр – міністра України № 2313/0/1 – 20 від 22.01.2020 р. щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю з суб’єктами господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері будівництва на території  міста Фастова та Фастівського району, проведено семінар – нараду на тему «Легалізація заробітної плати та трудових відносин на підприємствах будівельної галузі».

Участь у семінар – нараді взяли головний державний інспектор ГУ Держпраці у Київській обл. Вікторія Шандурська, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Київській обл. Анатолій Карлаш, заступник начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Юрій Болілий, начальник  Фастівського відділу обслуговування громадян ( сервісного центру) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській обл. Ірина Ларіна, начальник Фастівської ДПІ ГУ ДПС у Київській обл. Олександр Міщенко, начальник управління соціального захисту населення Фастівської РДА Валентина Перга, головний спеціаліст з питань експертизи умов праці, взаємодії з соціальними фондами та альтернативної служби управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Ірина Головчук,   головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 фінансово – економічного управління ГУ ПФУ у Київській обл. Вікторія Приходько,  головний спеціаліст, експерт з умов праці управління соціального захисту населення Фастівської РДА Олександр Столбенко, запрошені суб’єкти  господарювання, що здійснюють свою діяльність в сфері будівництва.

Під час засідання фахівці акцентували  увагу присутніх на питаннях  легалізації заробітної плати та недопустимості використання незадекларованої праці, стану дотримання законодавства про працю, зарахування страхового стажу, стимулювання діяльності роботодавців, спрямованої на створення нових робочих місць та недопущення нещасних випадків виробничого характеру на об’єктах будівництва.

У ході зустрічі відбувся конструктивний діалог.  На всі  запитання присутніх спеціалістами   надані вичерпні відповіді.

Інф. УСЗН