У Фастові нагородили перемоджців перших змагань із кіберспорту

Імена цих хлопців точно увійдуть в історію та запам’ятаються!

Нікітін Єгор (НВК №2), Поспішний Владислав (НВК №2), Верещак Дмитро (НВК №9), Горабек Богдан (НВК №4) та Козлов Андрій (НВК №9) – вони – переможці ПЕРШИХ змагань із кіберспорту не лише у Фастові, а й на Київщині!

Кіберспорт було визнано офіційним видом спорту в Україні нещодавно – 7 вересня 2020 року.

У змаганнях з відеоігор, які відбулися 3 січня та які проходили дистанційно, брало участь 9 команд. Боротьба за перемогу точилася в онлайн – форматі в одній з найпопулярніших комп’ютерних ігор – Counter-Strike.

Нагороди – грамоти, медалі, кубки та інші призи отримали дві команди. За друге місце відзначено команду «FiveKrips», за яку виступали Заремба Віктор (Фастівський ліцей – інтернат), Якименко Ярослав (НВК №9), Тарасюк Гліб (НВК №2), Будовий Дмитро (НВК №2) та Пилипенко Ярослав (НВК №9).

Переможцем же стала команда «Naaiste», у якій справжні зразки професійної е-спорт майстерності і злагодженості продемонстрували Нікітін Єгор (НВК №2), Поспішний Владислав (НВК №2), Верещак Дмитро (НВК №9), Горабек Богдан (НВК №4) та Козлов Андрій (НВК №9).

Міський голова Михайло Нетяжук зазначив, що за результатами перших змагань буде розглядатися питання про запровадження у місті постійних турнірів з кіберспорту. Та побажав команді «Naaiste» перемог як мінімум на загальнонаціональному рівні!