У Фастові був проведений тренінг «Міжнародні проекти, донорські та грантові програми: можливості участі для ОТГ Київщини»

Жагу до знань фастівчан сьогодні втамовували представники закладу післядипломної освіти «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування державних підприємств, установ і організацій» Київської облдержадміністрації.

У місті відбувся тренінг «Міжнародні проекти, донорські та грантові програми: можливості участі для ОТГ Київщини», у рамках якого учасники мали змогу дізнатися чимало корисного. Цінним тренінг був для тих, хто планує писати або вже пише проекти. Тренери розповіли з чого варто починати роботу із написання проектних заявок, як їх правильно формулювати та яких помилок варто уникати при підготовці документації.

А ще розповіли, де можна моніторити проектні пропозиції від грантодавців. Цією інформацією ми з вами охоче ділимося

Усі отримані теоретичні знання відразу ж спробували на практиці: 6 груп учасників сформували ідеї проектів, прописали чорнові варіанти подачі заявок та відразу ж отримали цінні коментарі від тренерської групи.

Приємним є той факт, що останнім часом у місті проводиться чимало тренінгів, семінарів, лекторіїв, адже фастівчани хочуть отримати все більше корисних знань та навичок.

Наступний тренінг – вже завтра

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ