У День закоханих у Фастові започатковано нову чудову традицію

Сьогодні, у День закоханих у Фастові, з легкої руки Почесного громадянина міста Анатолія Гірченко, започатковано нову чудову традицію! Молодята, котрі хочуть відсвяткувати золоте, діамантове, або й навіть червоне (100-річчя подружнього життя) весілля, обов’язково повинні сфотографуватися біля композицію «Обручка»*, що біля РАЦСу.
Цю чудову ідею було підтримано подружніми парами, котрі разом прожили 50 та 60 років та сьогодні взяли участь в урочистій церемонії віншування пар-ювілярів, які відзначають золоте та діамантове весілля.
Святкову церемонію було проведено у міському РАЦСі. Молодята знову ставали на весільний рушник, танцювали родинний танок, під виклики «Гірко!» сором’язливо цілували один одного, смакували караваєм та отримували подарунки і вітання від голови громади Михайла Нетяжука. Ну і, звичайно ж, фотографувалися та ділилися цікавими історіями із сімейного життя.
А ми цього святкового дня, у День усіх закоханих, бажаємо Вам, шановні мешканці великої фастівської родини, сімейного благополуччя, затишку, та міцного, щирого, взаємного кохання!
*цікавий факт: скульптурну композицію «Обручка» нашому місту подарував архітектор Давід Брюнот, француз, котрий одружився на прекрасній фастівчанці.