Цифрові навички для педагогів

Зараз у школах тривають канікули. Але педагоги міста реально оцінюють ситуацію і готуються до будь – якого варіанту продовження освітнього процесу. Про те, що в Україні слід очікувати гіршого сценарію, коли всі діти вчитимуться дистанційно, попереджає і Міносвіти.

Робота вчителя і без карантинного режиму була достатньо складною — спробуй зайти до класної кімнати, вгомонити тридцятеро дітей, вкласти їм до голів усе, що передбачила шкільна програма, а до того ж зробити це цікаво — так, щоби їм це ще і сподобалося. Сьогодення вимагає від педагогів виходити на новий рівень організації освітнього процесу: умови всі ті самі, мінус класна кімната, плюс екран комп’ютера.

Тому консультанти Центру професійного розвитку педагогічних працівників впродовж жовтня організували надання допомоги та практичні рекомендації педагогам закладів освіти міста щодо організації освітнього процесу за дистанційною формою навчання, використовуючи  найбільш зручні платформи Zoom  та GoogleClassroom.

При цьому сповідується принцип: головне  завдання  вчителя — не оцінити знання учнів, а допомогти їм навчитися вчитися самостійно.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ