Тривають заходи в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”

До зустрічі долучилися також представники “Фастівського бюро правової допомоги”, служби у справах дітей, ювенальної превенції та адміністрації Фастівського центру позашкільної роботи.

Гуртківці обговорили види насильства, способи його ідентифікації та протидії. Також, дітям було роз’яснено застосування норм чинного законодавства та роздані інформаційні матеріали щодо установ й організацій, куди, у разі необхідності, можна звернутися за допомогою.

Основне завдання цієї кампанії – привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.