Триває підготовка до другого пленарного засідання сьомої сесії Фастівської міської рад

У міській раді триває активна підготовка до другого пленарного засідання сьомої сесії Фастівської міської рад, яка має продовжити свою роботу 25 лютого.

Протягом цього тижня проходили засідання  постійних  депутатських  комісій з питань земельних відносин та  містобудування, з питань підприємницької  діяльності, інвестицій, міжнародних  зв’язків , промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі, з питань бюджету, економіки   та фінансів, з питань комунальної  власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого  самоврядування, з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, боротьби з корупцією,  зв’язків із ЗМІ, громадськістю та політичними партіями та з  питань  охорони  довкілля, природних  ресурсів та відновлювальних  джерел  енергії.

Депутати, працюючи злагоджено і конструктивно, обговорили питання наступного свого засідання. Всі вони з пропозиціями  та доповненнями рекомендовані на  розгляд  чергової сьомої сесії.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ