Триває активна підготовка до тридцятої сесії Фастівської міської ради.

• 25.11.2022
Триває активна підготовка до тридцятої сесії Фастівської міської ради.
👉Сьогодні відбулось спільне засідання Постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності і правопорядку, боротьби з корупцією, зв’язків із ЗМІ, громадськістю та політичними партіями, Постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді та Постійної комісії з питань підприємницької діяльності, інвестицій, міжнародних зв’язків , промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі.
🔶 Під час зустрічі було обговорено питання, які виноситимуться на голосування під час сесійного засідання.
🟦Серед розглянутих проектів рішень – зміни до бюджету, питання комунальної власності та освіти.
👉Інформаційно: Тридцята сесія Фастівської міської ради відбудеться 01 грудня о 09:00 годині.
Переглянути статистику та оголошення
Просувати допис