Тренінг за 5-м навчальним модулем «Знання та навички щодо окремих груп адміністративних послуг»

• 24.03.2021

22-23 березня у Фастівській громаді  відбувся тренінг за 5-м навчальним модулем «Знання та навички щодо окремих груп адміністративних послуг» у рамках співпраці Фастівської міської ради з U-LEAD.

Навчання проводила тренерка Ольга Аверіна. У тренінгу взяли участь адміністратори ЦНАПу, суб’єкти надання адміністративних послуг та старости старостинських округів Фастівської громади.

Детально було обговорено теми реєстрації місця проживання фізичних осіб, актів цивільного стану (та, за потреби, нотаріальні дії, що вчиняються посадовими особами ОМС), нерухомого майна, суб`єктів господарювання: юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, проговорено про повідомлення та дозволи у будівельній сфері та вивчено адміністративні послуги у сфері соціального захисту населення.