Тест на громадянську зрілість

Благоустрій міста триває: на його вулицях нині продовжують встановлювати нові сміттєві урни та замінювати старі, замість пошкоджених. Взагалі восени закуплено 70 подібних до тих, що попередньо прижились у Фастові – бетонних з керамічною посипкою. Вже КП ФМР «Фастів-благоустрій отримав їх 25 і розставляє у центральній частині міста – на вулицях Соборній, Т. Шевченка, І. Ступака, Л. Толстого та ін. Поступово такі урни планують встановити на більшості території міста, роботи продовжуватимуться і наступного року також.

Збільшення кількості урн для сміття, насамперед, дасть змогу покращити екологічну ситуацію у Фастові. Це важливо, щоб зробити місто ще більш чистим і охайним. І ще один не повністю використаний для цього резерв -стаціонарні урни (металеві або бетонні) для збирання дрібних відходів, які мають встановлювати організації і громадяни на закріплених за ними територіях, що обумовлено діючими Правилами благоустрою. Над цим працюють інспектори благоустрою КП ФМР «Фастів-благоустрій» та «Центру торгівлі та благоустрою», які проводять по місту рейди та надають приписи підприємцям, а у разі злісного ухилення від встановлення урн – складають протоколи про адміністративні правопорушення.

Звичайно, нові урни –  благо і додаткові зручності для мешканців міста. Але це і своєрідний тест на громадянську зрілість фастівчан у ставленні до майна, яке їм належить.

Треба лише це благо шанувати і берегти.

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ