Список учасників установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради, сформований на підставі опрацювання та розгляду відповідного переліку документів, поданих інститутами громадянського суспільства з метою делегування своїх представників у Громадську раду

п/п

ПІБ Займана посада
1 Анощенко Маріанна Юріївна Член молодіжної громадської організації «ZUF»
2 Гірченко Анатолій Васильович Голова ГО інвалідів війни та Збройних Сил
3 Скурська Людмила Миколаївна Уповноважений представник  ГО «Товариство жінок міста Фастова»
4 Пальчевська Алла Анатоліївна Уповноважений представник м-ну Казнівка
5 Зінчук Андрій Миколайович Уповноважений представник м-ну Кадлубиця
6 Воровська Людмила Степанівна Уповноважений представник м-ну Фастів-ІІ
7 Лавриненко Анна Миколаївна Уповноважений представник м-ну Снігурівка
8 Манько Лариса Петрівна Уповноважений представник м-ну Завокзалля
9 Абдулова Наталія Іванівна Уповноважений представник м-ну Потіївка
10 Головач Людмила Миколаївна Уповноважений представник м-ну Заріччя
11 Бондаренко Світлана Миколаївна Уповноважений представник ГО «Фастів-Тім»
12 Новицька

Ольга Олександрівна

Заст. Голови Фастівської районної організації профспілки працівників охорони здоров’я
13 Скиданенко Олексій Володимирович Представник Фастівського козацького куреня Українського козацтва
14 Гордеєв

Сергій Михайлович

Голова правління громадської  організації «ФастівФільм»
15 Собківський Володимир Леонідович

 

Член товариства рибалок

с. Мала Снітинка

16 Хромов Микола Миколайович Голова Фастівської міської організації ветеранів України
17 Писарев Максим Юрійович

 

Представник ГО Козацького лицарського клубу
18 Чернишенко Олександр Вікторович Представник Фастівського міського об’єднання товариства «Просвіта» ім.

Т. Г. Шевченка

19 Гук

Микола Федорович

Представник Фастівської міськрайонної організації ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів

 

20 Марцинюк Віталій Васильович Настоятель релігійної громади УГКЦ св. влкмч Димитрія
21 Сподін Геній Миколайович Голова міськрайонної організації «Союз Чорнобиль»
22 Герцак Дмитро

Сергійович

Голова Молодіжної ради
23 Ракова Олена

Сергіївна

Представник ЗМІ (редактор журналу Городок)
24 Пузирна (Осіпова) Марина Олександрівна

 

Представник ГО «Фонд імені Володимира Косовського»
25 Ткачук Вікторія

Анатоліївна

Представник Фастівської районної профспілкової організації профспілки працівників культури
26 Аністаренко Світлана Вікторівна Уповноважений представник громадської організації «Фронт змін»
27 Пермін Олександр Васильович

 

 

Представник громадської організації «Зростаюче майбутнє»

 

28 Цапін Олег Станіславович Уповноважений представник громадської організації «Фастівська міська федерація футболу»
29

 

Стадник Олександр

Миколайович

Уповноважений представник Фастівської районної громадської організації «Українська соціал-демократична молодь»
30 Шевчук Оксана Валентинівна Уповноважений представник громадської організації

«Діти з майбутнім»

31 Зозуля Юлія Михайлівна Уповноважений представник Громадського комітету «Пошук»

ім. М. Глухенького

32

 

Греб Вячеслав Федорович Заступник голови громадської організації
33

 

 

Марич Іван Миколайович Настоятель релігійної громади УКПРЦ Київського патріархату вмц. Варвари
34

 

 

Шевченко Тетяна Анатоліївна Уповноважений представник громадської організації «Брати наші менші»
35 Данилів Михайло Іванович

 

Настоятель релігійної громади ПЦУ парафії  св. Миколая м. Фастів

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ