Співпраця задля захисту громади від інфекційних хвороб

• 01.03.2023
🦠1 березня відбувся круглий стіл «Співпраця задля захисту громади від інфекційних хвороб»
🤝Метою зустрічі було налагодження співпраці між представниками місцевої влади, медицини, освіти, громадськості та представників проекту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» для збільшення рівня охоплення вакцинацією населення.
👩👱‍♂️Серед присутніх – представники медичної та освітньої сфер області та громади.
👉За результатами зустрічі сформовано план дій – проведення інформаційних зустрічей із батьками та освітянами щодо недопущення поширення інфекційних хвороб у громаді, розробка “Пакету змін” для Фастівської ОТГ, проектів для грантових програм та наближення послуг психічного здоров’я до населення.