Соціальна підтримка жінок з родин ветеранів та загиблих учасників АТО/ООС

• 04.06.2020

Враховуючи виклики сьогодення, пандемію СОVID-19 та її можливо катастрофічні наслідки Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» розпочала проект «Родина героя: своїх не лишаємо!» для жінок з родин ветеранів та загиблих учасників АТО Київської області.

Метою проекту є пом’якшення наслідків епідемії СОVID-19 шляхом всебічної, адресної підтримки найбільш вразливих груп жінок ветеранської спільноти.

У рамках проекту жінки безкоштовно отримуватимуть комплексну адресну підтримку зокрема:

– гуманітарну;

– психологічну, як професійну так і за принципом «рівний-рівному»;

– юридичні та правові консультації, за потреби допомогу в оформленні документів;

– емоційну підтримку.

Долучатимуться до онлайн заходів:

– з розвитку хобі;

– додаткового заробітку в умовах карантину;

– заходів для дітей та їх дозвілля.

До реалізації Проекту в якості інформаційного партнера долучається Департамент соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації. Кожна жінка з родин ветеранів та загиблих військовослужбовців Київської області матиме можливість взяти участь у проекті і отримати вищезазначені послуги безкоштовно.

Бажаючих взяти участь у зазначеному проекті, просимо звертатися за тел (04565)6-04-61