Сортувальна лінія у Фастові

Сортувальна лінія (сортування твердих побутових відходів) у Фастові уже є. Тепер дозвіл на її функціонування мають надати депутати.

Проблема сортування твердих побутових відходів – одна із найнагальніших проблем не лише Фастова, а  й України. Сьогодні відбулося виїзне засідання профільної депутатської комісії з питань земельних відносин, екології та містобудування. Міський голова Михайло Нетяжук, перший заступник міського голови Олена Зикова, заступник міського голови з капітального будівництва Тимофій Рудяк, депутати відвідали ТОВ «Еко-сфера новацій», підприємство, яке інвестувало кошти у встановлення сортувальної лінії у Фастові.

Даний комплекс передбачає сортування ТПВ на 14 фракцій. Це дозволить суттєво зменшити обсяги сміття, яке буде захоронюватися на полігоні, що продовжить термін його експлуатації, а також дозволить зробити екологічну ситуацію у місті значно кращою.

Проект рішення про дозвіл на функціонування даного комплексу буде винесено на сесію міської ради.

Це буде наступним суттєвим кроком із упорядкування системи поводження з ТПВ у місті. А також дозволить в подальшому розвивати роздільний збір сміття у місцях його первинного збору.

Олександр Маруняк
Директор ТОВ «Еко-сфера новацій»

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ