Сьогодні відбулося 8 засідання VIII-ї сесії Фастівської міської ради, де було прийнято ряд рішень

• 22.04.2021

Зокрема,

• склали присягу та приступили до свої повноважень депутати Віталій Зубок (Слуга народу), Володимир Коптюх (ОПЗЖ) та Юрій Балашев («Батьківщина»)
  • депутатів закріпили за виборчими округами
  • було створено Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статті
  • прийнято ряд рішень щодо співробітництва Фастівської громади з сільськими громадами
  • внесено зміни до бюджету громади на цей рік, а також затверджено звіт за 2020 рік
  • Депутатський корпус направив ряд звернень до вищих керівних органів країни, зокрема, про формування суспільно-культурного комплексу «Національна платформа єднання України»; щодо можливих незаконних дій та зловживання монопольним становищем компаній АТ «Київоблгаз» та ТОВ «КИЇВ ОБЛГАГЗБУТ»; щодо виділення додаткового фінансування на проведення вакцинації; щодо вирішення ситуації із рейдерським захопленням земель Фастівського лісгоспу.
  • Прийнято ряд земельних та інших питань (перелік рішень та поіменне голосування депутатів за кожне із рішень див.на сайті)

За припинення повноважень старости Оленівського округу депутати не проголосували.