Сьогодні, у переддень професійного свята, фастівська громада віншувала працівників сталевих магістралей!

• 03.11.2021

Міський голова Михайло Нетяжук привітав працівників залізничного транспорту зі святом та подякував за відданість обраній професії.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток залізничного транспорту та з нагоди Дня залізничника України кращі представники галузі громади були нагороджені Почесними грамотами.

І хоча урочистості відбулися у обмеженому форматі, ми вітаємо усіх, хто причетний до Дня залізничника. Адже Фастів завжди був містом залізничників, а у родині чи не кожного фастівчанина є представник цієї професії.

Святковий настрій гостям свята  подарувала талановита та запальна учасниця самодіяльності філії РВК АТ «Укрзалізниця» Любов Сімакович.