Сьогодні, у день пам’яті та примирення, небо плакало…

• 08.05.2021

За загиблими у роки ІІ світової війни. За тими, хто був військовополоненим, хто був вивезений на роботи до нацистської Німеччини. За тими, чиє дитинство пройшло у воєнні часи. За тими, хто постраждав від окупації та бойових дій.

ІІ світова війна накоїла багато лиха, знищила мільйони людських доль. На жаль, як і 76 років тому, Україна знову у стані війни. Сьогодні ми знову захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Тому ми, українці, як ніхто розуміємо ціну миру. І знаємо, що 8 травня, День пам’яті та примирення – це в першу чергу нагадування про страшні події та застереження усьому світу, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом та анексією.

Сьогодні члени офіційної делегації на чолі з ветераном ІІ світової війни Григорієм Тимошенко та міським головою Михайлом Нетяжуком від імені громади поклали квіти до пам’ятників та пам’ятних знаків, братських  могил  загиблих воїнів у часи Другої світової війни. А також до могил військовослужбовців, котрі віддали свої життя в україно-російській війні, яка досі триває на сході нашої держави.

Григорій Ісакович Тимошенко у зверненні до громади подякував тим, хто 76 років тому виборов мир для України, а також щиро подякував кожному, хто працював над відбудовою країни у повоєнні роки, хто працює над розвитком України сьогодні.

А міський голова Михайло Нетяжук зазначив, що ми у молитві маємо згадати усіх військовослужбовців, які у різні часи виборювали мир для України. Адже у православному календарі 9 травня поминають покійних воїнів.

Заходи відбулися у рамках карантинних застережень – із обмеженою кількістю людей. Були відвідані села Веприк, Фастівець, селище Борова. У інших населених пунктах Фастівської МТГ також пройшли церемонії покладань та вшанування пам’яті.