Сьогодні Фастівський навчально-реабілітаційний центр «Крила надії» святкує свій перший ювілей – 5 років

• 13.10.2021

5 років тому Фастів вперше узяв участь у Європейському тижні місцевої демократії, і у рамках тижня центр було урочисто відкрито.

Сьогодні ж, на ювілейний день народження, з вітаннями та побажаннями подальшого розвитку до Центру завітав голова офісу Ради Європи Стен Ньорлов. Зі словами подяки до колективу та вітаннями звернувся до присутніх міський голова Михайло Нетяжук. Бажаючи діткам міцного здоров’я, та зазначивши, що надалі розвиток центру відбуватиметься саме у напрямку медичної реабілітації діток.

Колектив та вихованці Центру отримали вітання та подарунки від депутата Київської обласної ради Олександра Волинця, помічника депутата облради Тетяни Самойленко. Ну і, звичайно ж, найкращим подарунком усім гостям свята були творчі вітання від вихованців центру – пісні, танці, вірші.

Ми долучаємося до усіх вітань, дякуємо колективу за їх роботу та зичимо діткам міцного здоров’я

#ELDW

#ELDWФастів