Сьогодні Фастівська громада вітала працівників сільського господарства – господарів землі, мудрих, самовідданих, невтомних трудівників

• 18.11.2021

Своє професійне свято аграрії відзначатимуть у неділю, 21 листопада. Дата досить символічна, оскільки пізня осінь – традиційна пора завершення сільськогосподарських робіт.

Урочистості відбулися у досить вузькому колі у зв’язку із карантинними обмеженнями. З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Михайло Нетяжук, працівникам сільськогосподарської сфери були вручені подяки.

А святкову програму гостям заходу підготували представники неймовірно талановитого колективу Борівського центру культури та дозвілля Олена Гулюк, Оксана Горенко та Віктор Дульцев