Сьогодні 8 липня в Україні відзначається День Родини

З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона є джерелом любовіповаги, солідарності та прихильності, того, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

Але для українських родин  залишається актуальною проблема домашнього та ґендерного насильства. Динаміка сімей, у яких проявляється насильство, досить складна, тому розібратися без допомоги, зокрема соціальних працівників, юристів, психологів практично неможливо.

З метою забезпечення координації діяльності, взаємодії між структурними підрозділами, відповідальними за реалізацію державної політики щодо попередження домашнього насильства заступник міського голови Олена Давиденко  провела нараду, на якій обговорено заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Також повідомляється, що для зменшення рівня латентності явищ домашнього насильства шляхом нівелювання страхів та побоювань свідків щодо переслідування чи помсти кривдника чи осуду інших осіб у Фастівському міському центрі соціальних служб сім’ї, дітей та молоді у межах діяльності мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, організовано консультування засобами телефонного зв’язку за визначеним номером «гарячої» лінії: 050 1547 000.

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ